Fotoverzameling Bicker Caarten in archief HHRijnland

Terug naar nieuwsoverzicht

11 juli 2022

De fotoverzameling van Anton Bicker Caarten (eerste voorzitter van onze stichting en schrijver van vele gezaghebbende molenboeken) is afgelopen vrijdag definitief in bewaring gegeven aan het archief van het Hoogheemraadschap van Rijnland.De verzameling maakt onderdeel uit van het archief van onze stichting dat door het Hoogheemraadschap wordt beheerd.

Hoewel de fotoverzameling als sinds eind jaren ’80 in het archief aanwezig was, bleek er onduidelijkheid over het eigendom te zijn.Onderzoek in het archief wees uit dat de fotoverzameling door Anton Bicker Caarten was geschonken aan onze stichting. De stichting heeft beloofd dat de verzameling als zodanig te herkennen blijft en beschikbaar is voor het publiek.De fotoverzameling is geregisteerd onder de naam “Fotoverzameling Bicker Caarten” en is door belangstellenden in te zien. Neem daarvoor contact op via: https://www.rijnland.net/over-rijnland/archieven-en-erfgoed/archieven-en-collecties/

Deze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikerservaring te bieden.

Meer info