Molenaar Hans Lippens koninklijk onderscheiden

Terug naar nieuwsoverzicht

26 april 2023

Vandaag werd molenaar Hans Lippens benoemd tot lid in de orde van Oranje Nassau voor zijn vele vrijwilligerswerk in de gemeente Kaag en Braassem. Binnen de Rijnlandse Molenstichting is hij al 27 jaar vrijwillig molenaar (nu op de Vrouw Vennemolen). Voor onze stichting heeft hij onder andere ook bijgedragen aan het veiligheidsbeleid rond de molens.
Verder is hij als kerkorganist al vanaf 1977 actief in verschillende kerken. Vanuit de Simon van Schiestichting en de plaatselijke PCI draagt hij als voorzitter bij aan de mooie materiële en financiële hulp voor mensen in de gemeente Kaag en Braassem die dit nodig hebben. 

Foto: gemeente Kaag en Braassem.

Deze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikerservaring te bieden.

Meer info