Niet alleen Monumentendag, maar ook Molennacht in Kaag en Braassem

Terug naar nieuwsoverzicht

Traditiegetrouw zijn er in het weekeinde van Monumentendag weer veel activiteiten rondom de molens in Kaag en Braassem.

 

Dankzij de organisatie van Kaag en Braassempromotie varen er zaterdag 9 september boten naar de Rode molen en de boerderijen aan de Zwarteweg in Oud Ade en op zaterdag en zondag kan de Elfdorpentocht gefietst worden. Deze tocht voert langs alle kernen van de gemeente en de vele prachtige monumenten.
Voor de details klik hier. https://www.kaagenbraassempromotie.nl/omd

 

Zaterdagavond staat helemaal in het teken van de vele molens. Dertien molens worden prachtig aangelicht en onder begeleiding van molenaar Peter van Driel is er een wandeltocht langs een deel van deze molens. De vaarliefhebbers kunnen tijdens vaartochten de molens ook heel mooi vanaf het water bewonderen. Verder zijn er verhalenvertellers bij de Googermolen en de Vlietmolen en een fotografie-workshop voor de smartphone. Aan een aantal van deze activiteiten zijn kosten verbonden.
Kijk op de website van Kaag en Braassempromotie voor het uitgebreide programma van de Molennacht. Aanmelden voor een aantal activiteiten kan daar ook. https://www.kaagenbraassempromotie.nl/nl/omd/molennacht/

 

Deze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikerservaring te bieden.

Meer info