Nieuwe wandelroute langs molens Kaag en Braassem geopend

Terug naar nieuwsoverzicht

18 mei 2023
Tijdens Molendag opende wethouder Van Egmond bij de Veendermolen de nieuwe wandelroute “Molens, water en meer” door een deel van Kaag en Braassem. De eerste wandelaars konden daarna via de rode loper de 17 kilometer lange wandeltocht gaan verkennen.
De door Kaag en Braassempromotie uitgezette route gaat door Roelofarendsveen, Nieuwe Wetering, Oude Wetering en Rijpwetering.
Tijdens deze wandeling zijn in totaal 14 molens te zien, waarvan 11 van onze stichting. Een aantal molens staan wat verder van de route af, maar komen door hun positie in het bijbehorende landschap dan ook mooi tot hun recht.
 

Klik hier voor de route: https://www.kaagenbraassempromotie.nl/nl/belevingen/molens-water-en-meer-wandelroute/

Foto’s: Kaag en Braassempromotie

Deze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikerservaring te bieden.

Meer info